123 Numbers – Count & Tracing

1.4.2

Nauka jest znowu fajna dzięki 123 Numbers - Count & Tracing, najlepszej edukacyjnej aplikacji numerycznej dla dzieci!
Download
4.5/5 Votes: 642
Developer
RV AppStudios
Version
1.4.2
Updated
August 8, 2020
Requirements
4.1 and up
Size
32M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Nauka jest znowu fajna dzięki 123 Numbers – Count & Tracing, najlepszej edukacyjnej aplikacji numerycznej dla dzieci!

Pomóż maluchowi lub przedszkolakowi nauczyć się liczb, śledzenia, liczenia i nie tylko dzięki tej łatwej w użyciu aplikacji przeznaczonej dla dzieci i rodziców do wspólnej zabawy. 123 Numbers oferuje jasne i kolorowe gry, które uczą, gdy dzieci grają, ułatwiając naukę podstawowych liczb i liczenia wiedzy z poręcznej aplikacji typu „wszystko w jednym”.

Każda gra w 123 Numbers ma zabawną grafikę i dźwięki, a także kolekcjonerskie naklejki, które zachęcają dzieci do nauki każdego dnia. Rodzice mogą również dostosować każdą grę do potrzeb dziecka. Ale co najważniejsze, 123 Numbers można pobrać i cieszyć się nim ZA DARMO. Nie ma reklam innych firm ani zakupów w aplikacji, tylko bezpieczne i przyjemne środowisko dla dzieci.

123 Numbers jest pełen zabawnych gier edukacyjnych dla dzieci:

Śledzenie liczb – poznaj kształty liczb w tej kolorowej minigrze dla początkujących. Dzieci podążają za jasnymi strzałkami, aby rysować kształty na ekranie. Łatwy!

Naucz się liczyć – na ekranie zostanie wyświetlonych kilka typów obiektów. Dzieci liczą przedmioty i dotykają każdego z nich, aby indywidualnie nauczyć się liczb.

Dopasuj liczby – liczba jest wyświetlana w dymku u góry ekranu. Dzieci rozpoznają numer i przeciągną prawidłowe rozwiązanie z dołu ekranu.

Fill in the Blank – Zaawansowana gra, która pokazuje liczby w sekwencji ze spacją na końcu. Dzieci wypełniają puste miejsca, aby zakończyć sekwencję.

123 Numbers to zabawna aplikacja idealna dla przedszkolaków, małych dzieci i przedszkolaków. Rodzicom spodobają się konfigurowalne opcje gry i skupią się na nauce, ale dzieci będą zachwycone jasną grafiką, zabawnymi efektami dźwiękowymi, naklejkami do kolekcjonowania i zabawnymi grami.

Uwaga dla rodziców:
pracując nad 123 Numbers, chcieliśmy stworzyć jak najlepsze i najbardziej zabawne doświadczenie edukacyjne. Sami jesteśmy rodzicami i wiemy, że płatne ściany, reklamy innych firm i zakupy w aplikacji mogą być frustrującymi barierami w procesie uczenia się. Aby temu zaradzić, zawarliśmy wszystkie funkcje płatnej aplikacji w jednym przyjaznym dla przedszkolu pakiecie, dzięki czemu rodzice i dzieci mogą wygodnie usiąść i cieszyć się. To jest dokładnie taka aplikacja edukacyjna, jaką chcieliśmy dla naszych własnych dzieci i myślimy, że Twoja rodzina też ją pokocha!

Dziękuję i życzę miłej nauki!
– Rodzice RV AppStudios

What's new

Dzieci uwielbiają się uczyć, zwłaszcza gdy mogą się przy tym bawić! 123 Numbers to kreatywna aplikacja edukacyjna zaprojektowana, aby pomóc dzieciom uczyć się liczb, liczenia, śledzenia i wymowy, a wszystko to z łatwym w użyciu i kolorowym interfejsem.

Najnowsza aktualizacja zawiera wiele ulepszeń wydajności i poprawek błędów. Jest całkowicie BEZPŁATNY, bez reklam innych firm ani zakupów w aplikacji, więc możesz pobierać i cieszyć się z pewnością.

Images

Download links

Download From Playstore

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *