Anti-Spam Policy

3 Oct, 2020 admin No Comments

Polityka antyspamowa

1. Wprowadzenie
1.1 W kontekście wiadomości elektronicznych termin „spam” oznacza [niechciane wiadomości, masowe lub masowe, wysyłane zazwyczaj w celach handlowych].
1.2 Mamy politykę zerowej tolerancji antyspamowej.
2. Kredyt
2.1 Ten dokument został utworzony przy użyciu szablonu z Docular (https://docular.net).
Musisz zachować powyższy kredyt. Wykorzystanie tego materiału bez podania źródła stanowi naruszenie praw autorskich. Możesz jednak kupić u nas równoważny dokument, który nie obejmuje kredytu.
3. Filtrowanie spamu
3.1 Nasze systemy przesyłania wiadomości automatycznie skanują wszystkie przychodzące wiadomości [e-mail i inne] oraz filtrują wiadomości, które wydają się być spamem.
3.2 Możemy również oznaczać przychodzące wiadomości e-mail jako spam. Może to spowodować umieszczenie na czarnej liście adresów IP i nazw domen.
4. Problemy z filtrowaniem spamu
4.1 Żaden system filtrowania wiadomości nie jest w 100% dokładny i od czasu do czasu prawidłowe wiadomości będą filtrowane przez nasze systemy.
4.2 Jeśli uważasz, że przesłana przez Ciebie prawowita wiadomość została odfiltrowana przez nasze systemy, prosimy o powiadomienie odbiorcy wiadomości w inny sposób.
4.3 Możesz zmniejszyć ryzyko przechwycenia wiadomości przez filtry antyspamowe poprzez:
(a) wysłanie wiadomości w postaci zwykłego tekstu (zamiast HTML lub oprócz HTML);
(b) usuwać załączniki z wiadomości;
(c) unikać terminologii i stylu tekstu powszechnie używanego przez spamerów; i / lub
(d) upewnij się, że Twoje wiadomości są skanowane pod kątem złośliwego oprogramowania, zanim zostaną wysłane.
5. Spam użytkowników
5.1 Udostępniamy funkcję, która umożliwia użytkownikom wysyłanie [e-maili] LUB [prywatnych wiadomości] LUB [[typów wiadomości]] do innych osób.
5.2 Użytkownicy nie powinni używać naszej usługi przesyłania wiadomości ani żadnych innych naszych usług do przechowywania, kopiowania, wysyłania, przekazywania lub dystrybucji spamu.
5.3 Pełne postanowienia dotyczące korzystania z naszej usługi przesyłania wiadomości są określone w [warunkach korzystania z naszej witryny internetowej].
6. Otrzymywanie niechcianych wiadomości od nas
6.1 W mało prawdopodobnym przypadku otrzymania od nas wiadomości lub wysłanej za pomocą naszych systemów, która może zostać uznana za spam, prosimy o kontakt, korzystając z danych kontaktowych poniżej i poniżej. sprawa zostanie zbadana.
7. Odmiana
7.1 Możemy zmienić tę politykę w dowolnym momencie, publikując nową wersję na naszej stronie internetowej.
8. Nasze dane kontaktowe
8.1 Ta strona internetowa jest własnością i jest obsługiwana przez [nazwa].
8.2 Nasze główne miejsce prowadzenia działalności znajduje się pod adresem [adres].
8.3 Możesz się z nami skontaktować:
(a) [pocztą, pod adresem wskazanym powyżej]];
(b) [korzystając z formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej];
(c) [telefonicznie, pod adresem [numer kontaktowy opublikowany na naszej stronie internetowej]]; lub
(d) [pocztą elektroniczną, korzystając z [adresu e-mail opublikowanego na naszej stronie]].
[dodatkowe elementy listy]

Bezpłatna polityka antyspamowa: pisanie notatek
W tym dokumencie operator witryny internetowej lub usługi może określać swoje zasady dotyczące niechcianych informacji handlowych, powszechnie określanych jako spam.
Chociaż filtry antyspamowe, białe / czarne listy i inne środki techniczne są najważniejszymi narzędziami antyspamowymi, pomocna może być również formalna polityka antyspamowa, pokazująca, że ​​operator bierze pod uwagę kwestie spamu. poważny.
Ten dokument dotyczący zasad zaczyna się od zniesławienia spamu i stwierdzenia, że ​​operator nie toleruje spamu.Obejmuje własne systemy filtrowania i raportowania spamu operatora, niewłaściwe wykorzystanie funkcji przesyłania wiadomości przez użytkowników oraz wysyłanie wiadomości handlowych przez operatora.

Comments closed.