Bloomberg: Market & Financial News

5.30.0.2481164.e1bcafba0

Uzyskaj pełny dostęp do globalnych wiadomości biznesowych, giełdowych i finansowych, a także gorących tematów, takich jak bitcoin i kryptowaluta.
Download
4.6/5 Votes: 524
Developer
Bloomberg LP CM
Version
5.30.0.2481164.e1bcafba0
Updated
September 19, 2020
Requirements
5.0 and up
Size
45M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Uzyskaj pełny dostęp do globalnych wiadomości biznesowych, giełdowych i finansowych, a także gorących tematów, takich jak bitcoin i kryptowaluta.

Możesz dostosować aplikację do monitorowania swojego osobistego portfela i otrzymywania bieżących alertów o globalnych pozycjach giełdowych oraz podsumowaniu informacji finansowych, ekonomicznych i korporacyjnych, które spełniają potrzeby globalnych specjalistów biznesowych i finansowych.

Niezależnie od tego, czy chcesz monitorować swój portfel akcji, czy po prostu chcesz poznać najnowsze wiadomości finansowe, Bloomberg zapewnia wiadomości i analizy, których potrzebujesz, kiedy i gdzie ich potrzebujesz.

CECHY:

– Wiadomości: polecane historie i trendy na rynkach, branżach, technologii, polityce, luksusie, finansach osobistych, opinii i nie tylko.

– Dane rynkowe: najnowsze dane rynkowe dotyczące dostosowywalnego i spersonalizowanego portfela dla Twojego regionu, w tym indeksy giełdowe, kontrakty terminowe, obligacje, towary i waluty.

– Lista obserwowanych: z łatwością śledź swój portfel, dodając zabezpieczenie (akcje, fundusze inwestycyjne, fundusze ETF, waluty itp.) Do swojej osobistej listy obserwacyjnej.

– Wideo: Oglądaj telewizję Bloomberg na żywo bez konieczności wykupienia abonamentu telewizji kablowej lub satelitarnej. Oglądaj filmy wybrane specjalnie dla głównych kategorii wiadomości.

– Dźwięk: słuchaj wywiadów i analiz z całego świata przeprowadzonych przez najmądrzejsze nazwiska ze świata finansów, biznesu, ekonomii i inwestycji w naszych audycjach radiowych i podcastach.

Więcej funkcji:

Dane rynkowe w Twoim regionie i podsumowanie listy obserwowanych z liderami i maruderami. Przedstawiamy nowy, odważny wygląd Businessweek, w tym problemy z pobieraniem do czytania offline.

Pobierz aplikację już teraz, aby uzyskać dokładne i zwięzłe informacje finansowe, alerty giełdowe i wszystko, co musisz wiedzieć o walutach, towarach i kontraktach terminowych…

Subskrypcja aplikacji Bloomberg zapewnia nieograniczony dostęp do wszystkich treści Bloomberga w aplikacji i na stronie internetowej (po połączeniu konta). Możesz zacząć od 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego, a następnie miesięcznej subskrypcji za 34,99 USD / miesiąc.

Twoja płatność zostanie pobrana z Twojego konta Google Play po potwierdzeniu zakupu. Twoja subskrypcja odnawia się automatycznie, chyba że automatyczne odnawianie zostanie wyłączone co najmniej 24 godziny przed końcem bieżącego okresu. Twoje konto zostanie obciążone opłatą za przedłużenie w ciągu 24 godzin przed końcem bieżącego okresu i określi koszt odnowienia. Możesz zarządzać swoją subskrypcją, a automatyczne odnawianie można wyłączyć, przechodząc do Ustawień konta po zakupie. Każda niewykorzystana część bezpłatnego okresu próbnego, jeśli zostanie zaoferowana, przepadnie, gdy użytkownik zakupi subskrypcję tej publikacji, jeśli ma to zastosowanie.

Warunki świadczenia usług: https://www.bloomberg.com/notices/tos
Polityka prywatności: https://www.bloomberg.com/notices/privacy

Odwiedź nas w:

http://www.bloomberg.com

What's new

◉ Ulepszenia wydajności

Images

Download links

Download From Playstore

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *