Disclaimer

3 Oct, 2020 admin No Comments

Wykluczenie nie- odpowiedzialności za fly-axis.com

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub masz pytania dotyczące zrzeczenia się naszej witryny, nie wahaj się skontaktować z nami pod adresem flyaxis1212@gmail.com.

Informacja o braku odpowiedzialności za fly-axis.com

Wszystkie informacje na tej stronie – https://www.minecraftmodapkdownload.com – są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w celach informacyjnych. fly-axis.com nie gwarantuje kompletności, rzetelności i dokładności tych informacji. Wszelkie działania podejmowane w związku z informacjami znajdującymi się na tej stronie ( fly-axis.com) są podejmowane wyłącznie na własne ryzyko. fly-axis.com nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty i / lub szkody związane z korzystaniem z naszej strony internetowej.

Z naszej strony internetowej możesz odwiedzać inne strony internetowe, korzystając z hiperłączy do tych zewnętrznych witryn. Chociaż dokładamy wszelkich starań, aby udostępniać wyłącznie wysokiej jakości linki do przydatnych i etycznych witryn internetowych, nie mamy żadnej kontroli nad treścią i charakterem takich witryn. Te linki do innych witryn internetowych nie oznaczają rekomendacji dla wszystkich treści znajdujących się w tych witrynach. Właściciele witryn i zawartość mogą ulec zmianie bez powiadomienia i mogą wystąpić, zanim będziemy mieli szansę usunąć łącze, które mogło „pójść źle”.

Należy również pamiętać, że po opuszczeniu naszej witryny inne witryny mogą mieć inne zasady i warunki prywatności, na które nie mamy wpływu. Przed podjęciem jakichkolwiek działań biznesowych lub przesłaniem informacji należy zapoznać się z polityką prywatności tych witryn oraz z ich „Warunkami korzystania z usługi”.

Zgoda

Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na nasze wyłączenie odpowiedzialności i zgadzasz się na jej warunki.

Aktualizacja

Jeśli zaktualizujemy, zmodyfikujemy lub wprowadzimy jakiekolwiek zmiany w tym dokumencie, zmiany te będą tutaj wyraźnie widoczne.

Comments closed.