Money Manager Expense & Budget

4.5.2 FO

Money Manager - najlepsza aplikacja do planowania finansowego, przeglądu, śledzenia wydatków i zarządzania zasobami osobistymi na Androida!
Download
4.8/5 Votes: 645
Developer
Realbyte Inc.
Version
4.5.2 FO
Updated
September 29, 2020
Requirements
4.1 and up
Size
17M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Money Manager – najlepsza aplikacja do planowania finansowego, przeglądu, śledzenia wydatków i zarządzania zasobami osobistymi na Androida!

Money Manager upraszcza zarządzanie finansami osobistymi! Teraz z łatwością rejestruj swoje osobiste i biznesowe transakcje finansowe, generuj raporty wydatków, przeglądaj dzienne, tygodniowe i miesięczne dane finansowe oraz zarządzaj swoimi aktywami za pomocą narzędzia do śledzenia wydatków i planowania budżetu Money Manager.

* Aplikacja Money Manager systemu podwójnego zapisu
ułatwia efektywne zarządzanie aktywami i prowadzenie ksiąg rachunkowych. Nie tylko rejestruje Twoje pieniądze wchodzące i wychodzące z Twojego konta, ale także deponuje je na koncie, gdy tylko zostaną wprowadzone Twoje dochody i pobiera pieniądze z Twojego konta, gdy tylko zostaną wprowadzone wydatki.

* Funkcja zarządzania budżetem i wydatkami
Money Manager wyświetla budżet i wydatki w postaci wykresu, dzięki czemu można szybko zobaczyć kwotę swoich wydatków w stosunku do budżetu i wyciągnąć odpowiednie wnioski finansowe

* Funkcja zarządzania kartą kredytową / debetową
Wpisując datę rozliczenia, możesz zobaczyć kwotę płatności oraz niezapłaconą płatność w aktywnej zakładce. Aby skonfigurować polecenie zapłaty, wystarczy podłączyć kartę debetową do konta.

* Kod dostępu
Możesz zweryfikować kod dostępu, aby bezpiecznie zarządzać księgą przeglądów finansowych za pomocą Money Manager

* Funkcja transferu, wypłaty i powtarzania transakcji
Transfer między aktywami jest możliwy, co sprawia, że ​​zarządzanie majątkiem osobistym i zawodowym jest bardziej wydajne. Dodatkowo możesz łatwiej zarządzać wynagrodzeniem, ubezpieczeniem, lokatą terminową i pożyczką poprzez ustawienie automatycznego przelewu i cykliczności.

* Natychmiastowe statystyki
Na podstawie wprowadzonych danych możesz natychmiast zobaczyć swoje wydatki według kategorii i zmiany między każdym miesiącem. Możesz również zobaczyć ewolucję swoich aktywów i dochodów / wydatków pokazanych na wykresie.

* Funkcja zakładek
Możesz łatwo wprowadzić swoje częste wydatki za jednym razem, dodając je do zakładek.

* Kopia zapasowa / przywracanie
Możesz tworzyć i przeglądać pliki kopii zapasowych w pliku Excel i tworzenie kopii zapasowych / przywracanie jest możliwe.

* Inne funkcje
– Zmiana daty rozpoczęcia
– Funkcja kalkulatora (Kwota> prawy górny przycisk)
– Funkcja włącz-wyłącz podkategorii

* Wersja płatna *
– Brak reklam.
– Nieograniczone zasoby (w wersji bezpłatnej, ograniczone do 10)
– Zmodyfikuj komputer (http://youtu.be/5S4S3EQ3AZE)

Możesz przeglądać aplikację „Money Manager” za pomocą Wi-Fi.Możesz edytować i sortować dane według daty, kategorii lub grupy kont na ekranie komputera. Dodatkowo możesz zobaczyć wahania na swoich kontach pokazane na wykresach na komputerze.

Więc na co czekasz? Pobierz Money Money już teraz i zacznij zarządzać, śledzić i planować budżet, wydatki i finanse osobiste!

What's new

Dodano
motyw 4.5.x Dark.
Dodano biały motyw.
Naprawiono drobny błąd.

4.4.x
Notatka Funkcje „Dodaj” i „Wyświetl” zostały zaktualizowane.
Popraw inne błędy.

4.3.x Dodano
funkcję wyszukiwania kwoty.
Usprawniono funkcję opłat transferowych.

4.2.x
Funkcja wyszukiwania została ulepszona.
Możliwe jest wyszukiwanie według „konta” i „kategorii”.

Images

Download links

Download From Playstore

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *