Payoneer – Global Payments Platform for Businesses

5.4.4

Payoneer to wiodąca platforma płatności transgranicznych dla firm. Nasza główna misja? Usprawnij globalny handel, aby umożliwić firmom wyjście poza ramy. Miliony profesjonalistów codziennie korzystają z naszej platformy, aby uprościć swoje płatności biznesowe.
Download
4.6/5 Votes: 643
Developer
Payoneer Inc.
Version
5.4.4
Updated
October 1, 2020
Requirements
4.4 and up
Size
11M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Payoneer to wiodąca platforma płatności transgranicznych dla firm. Nasza główna misja? Usprawnij globalny handel, aby umożliwić firmom wyjście poza ramy. Miliony profesjonalistów codziennie korzystają z naszej platformy, aby uprościć swoje płatności biznesowe.

Co możesz zrobić z Payoneer?

Zarabiaj na rynkach, platformach i klientach
Otrzymuj płatności od klientów i platform handlowych zlokalizowanych na całym świecie. Otrzymuj płatności w popularnych walutach globalnych, takich jak USD, EUR, GBP, JPY, CAD, AUD i nie tylko, za pośrednictwem kont odbiorczych Payoneer. Wypłacaj środki bezpośrednio na swoje lokalne konto bankowe w ponad 150 krajach i walutach lub z bankomatu za pomocą karty Payoneer.

Płać freelancerom, usługodawcom, dostawcom i kontrahentom
Dokonuj międzynarodowych płatności biznesowych do ponad 200 krajów i unikaj kosztownych opóźnień i ukrytych opłat za przelewy bankowe. Payoneer to preferowana metoda płatności dla milionów freelancerów i firm na całym świecie.

Śledź swoje płatności biznesowe na każdym etapie
Śledź poprzednie płatności przychodzące i wychodzące i wyświetlaj panel salda w wielu walutach. Z łatwością zarządzaj walutami dzięki konkurencyjnym kursom wymiany, aby kontrolować posiadane waluty i płacić dostawcom w wybranej przez nich walucie.

Skorzystaj z funkcji przeznaczonych dla sprzedawców
Płać podatek VAT w wielu krajach i otrzymuj oferty kapitału obrotowego dla sklepów Amazon i Walmart. Natychmiast otrzymuj środki na swoje konto, aby rozwijać swoją firmę, jak możesz sobie wyobrazić, a następnie dostosowuj stopniowo, nie ograniczając przepływu gotówki.

Prowadź biznes z zaufaniem z Payoneer u swojego boku
Nasz wielojęzyczny zespół obsługi klienta jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w ponad 20 językach przez telefon, e-mail, czat na żywo i media społecznościowe. Zawsze dołożymy wszelkich starań, aby Twoje doświadczenie przebiegało bezproblemowo, a niezależnie od tego, czy dokonujesz, czy otrzymujesz płatności, jesteśmy tylko kilka kliknięć, aby pomóc Ci w razie potrzeby.

Dlaczego warto pobrać aplikację Payoneer?

Aplikacja mobilna Payoneer została zaprojektowana w celu uzupełnienia Twojego konta internetowego i umieszcza migawkę płatności biznesowych bezpośrednio w Twojej kieszeni, dzięki czemu możesz zarządzać ogólnymi płatnościami w dowolnym miejscu.

Nie korzystasz jeszcze z Payoneer? Dołącz do milionów profesjonalistów na całym świecie, którzy już korzystają z Payoneer, aby szybko i bezpiecznie otrzymywać płatności! Odwiedź naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej lub pobierz aplikację teraz i zarejestruj się. Czy wspominaliśmy, że nasza aplikacja jest dostępna w ponad 20 językach?

Jeśli dotarłeś tak daleko, uważamy, że jesteś gotowy, aby rozwinąć swój biznes. Zróbmy to razem.

What's new

• Ogólne ulepszenia aplikacji

Images

Download links

Download From Playstore

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *