Wallet: Personal Finance & Expense Tracker

8.1.251

Wallet to wiodący w branży menedżer finansów osobistych, który pomaga oszczędzać pieniądze, planować przyszłość i przeglądać wszystkie swoje finanse w jednym miejscu. Dzięki aplikacji Wallet możesz automatycznie kontrolować codzienne wydatki dzięki synchronizacji z bankiem, przeglądać tygodniowe raporty wydatków, zarządzać długami i śledzić rachunki. Udostępnij konkretne funkcje swoim bliskim, aby wspólnie kontrolować swoje budżety.
Download
4.7/5 Votes: 425
Developer
BudgetBakers.com
Version
8.1.251
Updated
October 5, 2020
Requirements
5.0 and up
Size
34M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Wallet to wiodący w branży menedżer finansów osobistych, który pomaga oszczędzać pieniądze, planować przyszłość i przeglądać wszystkie swoje finanse w jednym miejscu. Dzięki aplikacji Wallet możesz automatycznie kontrolować codzienne wydatki dzięki synchronizacji z bankiem, przeglądać tygodniowe raporty wydatków, zarządzać długami i śledzić rachunki. Udostępnij konkretne funkcje swoim bliskim, aby wspólnie kontrolować swoje budżety.

Portfel pozwala przeglądać swoje finanse tak, jak chcesz – w dowolnym miejscu i czasie.

DLACZEGO WARTO KORZYSTAĆ Z PORTFELA

Wyrzuć swoje notatniki i arkusze kalkulacyjne i ustal budżet na jasne, namacalne cele, które można łatwo śledzić w czasie rzeczywistym. Śledzenie wydatków stało się o wiele łatwiejsze. Przejmij pełną kontrolę nad swoimi finansami dzięki pięknie zaprojektowanym raportom na swoich kontach.

Portfel to menedżer funduszy i narzędzie do śledzenia faktur zaprojektowane, aby pomóc Ci od pierwszego dnia. Dzięki ciągłym informacjom finansowym możesz przez długi czas kontrolować swoje finanse osobiste i budżet.

Możesz łatwo kontrolować swoje wydatki, budżet i zaoszczędzić więcej pieniędzy, korzystając z tego narzędzia do śledzenia finansów i organizatora faktur.

CO WYRÓŻNIA PORTFOLIO WYJĄTKOWE:

🔗Automatyczne aktualizacje banku – transakcje są synchronizowane automatycznie i bezpiecznie, a następnie inteligentnie kategoryzowane i włączane do budżetu. Dzięki 3500 uczestniczącym bankom na całym świecie zaoszczędzisz dużo czasu bez konieczności śledzenia każdego grosza, przechowując wszystkie swoje finanse w jednym miejscu.

💰Elastyczne budżety – budżety ułatwiają planowanie wydatków i oszczędzanie pieniędzy na przyszłość dzięki wbudowanemu menedżerowi funduszy. Cokolwiek musisz zrobić, od spłaty długu po zakup samochodu lub oszczędzanie na emeryturę, ta aplikacja do budżetowania zapewnia elastyczność, dzięki której możesz osiągnąć swoje cele i inteligentnie reagować na każdą zmieniającą się sytuację finansową. Dzięki Portfelowi budżetowanie wydatków nigdy nie było łatwiejsze.

📊Wnikliwe raporty – łatwe do zrozumienia wykresy i przeglądy finansowe zapewniają praktyczny wgląd w stan Twoich finansów, obejmujący rachunki, karty kredytowe i debetowe, zadłużenie i gotówkę. Uzyskaj wgląd w to, gdzie należy zwiększyć budżet lub więcej zaoszczędzić. I nie zapomnij raportu o dochodach i wydatkach!

Zaplanowane płatności – dzięki temu narzędziu do śledzenia faktur nigdy nie przegapisz terminu płatności. Organizuj faktury i śledź terminy płatności. Zobacz nadchodzące płatności i ich wpływ na przepływ gotówki.

🤝Udostępnianie wybranych kont – wybrane konta można udostępniać rodzinie, znajomym lub współpracownikom, którzy muszą współpracować w ramach budżetu. Każdy może wnieść swój wkład z dowolnej platformy, czy to Androida, iPhone’a czy Internetu.

🗂Ręczne importy lub aktualizacje – teraz możesz importować wszystkie dane transakcji z dowolnych źródeł, aby uzyskać kompleksowy raport ułatwiający śledzenie wydatków. Niezależnie od tego, czy jest to Twój bank, czy Twoje własne arkusze kalkulacyjne.

Inne funkcje: obsługa wielu walut, automatyczna synchronizacja w chmurze, śledzenie paragonów i gwarancji, kategorie i modele, transakcje mapowania geograficznego, tagowanie, listy zakupów, eksport do CSV / XLS / PDF, zarządzanie dług, zabezpieczenia PIN, zlecenia stałe, powiadomienia, raporty i nie tylko.

Zajrzyj do sekcji Wallet Now i Wallet Life, aby uzyskać świetne wskazówki i porady finansowe! Dowiedz się o różnych metodach budżetowania oraz o tym, jak inni guru finansów zarządzali swoimi wydatkami i jak najlepiej wykorzystali swoje pieniądze. Zastosuj swoje ulubione techniki do swoich wydatków.

Dzięki Portfelowi możesz regularnie oczekiwać aktualizacji z nowymi funkcjami i ulepszeniami.

JAK ROZPOCZĄĆ KORZYSTANIE Z PORTFELA
1. Pobierz aplikację
2. Załóż konto
3. Śmiało: budżetuj i śledź wydatki jak mistrz!

Portfel posiada certyfikat eTrust

Video

Images

Download links

Download From Playstore

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *